Маркер Copic Sketch найпопулярніший серед маркерів японської фірми Copic. Палітра кольорів — 358 варіанти кольору. Має два наконечника - плоский широкий і гнучка щіточка super brush.Скошене плоске стандартне перо для товстих ліній, і для великих площин і з іншого боку кисть для штрихів змінної ширини. Ідеальний для ілюстрацій скетчинга, крафта і малювання карикатур і смішних утопічних замальовок. Так само спеціальний маркер — Sketch Original (порожній маркер) дозволить вам змішувати кольори або домогтися своєї особливої колекції кольорів використовуючи різні чорнило якими можна їх наповнити.
Copic легко розбирається на деталі: його можна заправляти чорнилом, і можна змінювати стершиеся наконечники.
Особливістю маркера є те, що він прекрасно лягає на слизькі поверхні, т. к. має спиртову основу і швидко сохне. Крім того ви завжди можете дозаправити його і користуватися далі.
Характеристики:
Кольори починаються з F (позначає флуоресцентний). Якщо остання цифра 1, містить пігменти. Якщо остання цифра 2, то чорнило містять барвник.
Тип наконечника: Двосторонній broad — brush, або точніше — Medium Broad — Super Brush
Овальна ручка
Заправляемый
Доступний порожній маркер
Спеціальна система Copic Air System Brushing